Historia ceny i opinie o Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 799.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 799.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 82.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 799.99 (wykryta w dniu: 2023-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-02) wynosi 799.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER to nowoczesny i ponadczasowy zapach, który reprezentuje siłę uwodzenia, wolność i zmysłowość. Symbolizowany przez wyjątkową postać Justina Timberlake’a, ten elegancki i hedonistyczny zapach o drzewnej nucie serca, prezentowany jest w dwóch odróżniających się kompozycjach. Oferuje wyczuwalne nuty kawy, kwiatów, owoców i pieprzu, co czyni go godnym spadkobiercą zapachów drzewnych Givenchy. Nazwa „PLAY” wywołuje skojarzenia ze światem rozpoznawalnym, odbijającym rzeczywistość naszych czasów. Woda toaletowa ma w swej kompozycji nuty głowy bergamotki mandarynki, gorzką pomarańczę i pampelmus, serca dominuje drzewo Amyris, czarny pieprz i akordy kwiatu kawy, a w głębi duet wetywerii i paczuli. Premiera zapachu miała miejsce w 2008 roku, a cena detaliczna wynosi 359zł. Kategoria zapachu to cytrusowo-aromatyczne.

Gdzie kupić Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Według naszych danych Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER za kwotę 799.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 80.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER, to w serwisie Ceneo znajdziesz 82 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Coach Perfumy Męskie Blue Man Woda Toaletowa 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER?

Najtaniej Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER można było kupić za 799.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER aktualnie?

Aktualna cena Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER wynosi 799.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-02.

🗣️️ Jakie są opinie o Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER?

Według serwisu Ceneo, Givenchy Play Woda Toaletowa 100 ml TESTER posiada 82 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Tom Ford Noir Pour Femme Woda Perfumowana 50ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.