Historia ceny i opinie o GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2)

Smartwatch damski marki GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2) posiada wysokiej jakości dotykowy wyświetlacz cyfrowy OLED o przekątnej 1.04 cala i rozdzielczości 240*198 pikseli. Urządzenie jest kompatybilne z systemem Android od wersji 5.0 oraz iOS od wersji 9.0 i wyposażone w energooszczędny Bluetooth w wersji 4.0. Oferuje różnorodne funkcje, takie jak monitor tętna, ciśnieniomierz, krokomierz, inteligentny monitoring snu, monitor cyklu dobowego, budzik, stoper, powiadomienia o wiadomościach z telefonu czy przypomnienia. Smartwatch ma procesor NRF52832 oraz baterię o pojemności 120 mAh, która pozwala na 15 dni pracy w trybie czuwania i 4-6 dni normalnego użytkowania. Jest również wodoszczelny zgodnie ze stopniem ochrony IP68. Posiada skórzany pasek w kolorze białym i metalową bransoletę w kolorze rosegold. Tarcza jest okrągła, a szkło mineralne. Dodatkowo urządzenie oferuje funkcje GPS. Smartwatch ma wymiary: długość bransolety 240 mm, szerokość koperty 38 mm i wysokość koperty 10.85 mm.

Gdzie kupić GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2)

Według naszych danych GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2) za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2), to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Garmin Vivomove 3 Srebrny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2)?

Najtaniej GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2) można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-22.

🏷️ Jaka jest cena GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2) aktualnie?

Aktualna cena GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2) wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2)?

Według serwisu Ceneo, GINO ROSSI Różowe Złoto (G.RSWBF2-4D2-2) posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Polar Grit X Zielony M/L.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.