Historia ceny i opinie o Garmin Vivomove Sport Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Garmin Vivomove Sport Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 682.31 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 719 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 3opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/21/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Garmin Vivomove Sport Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Garmin Vivomove Sport Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Garmin Vivomove Sport Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 682.31 zł (wykryta w dniu: 2023-05-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-21) wynosi 719 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Garmin Vivomove Sport Czarny

Według naszych danych Garmin Vivomove Sport Czarny można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Garmin Vivomove Sport Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Garmin Vivomove Sport Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Garmin Vivomove Sport Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Garmin Fenix 6 Srebrny (0100215800).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Garmin Vivomove Sport Czarny?

Najtaniej Garmin Vivomove Sport Czarny można było kupić za 682.31 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-01.

🏷️ Jaka jest cena Garmin Vivomove Sport Czarny aktualnie?

Aktualna cena Garmin Vivomove Sport Czarny wynosi 719 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Garmin Vivomove Sport Czarny?

Według serwisu Ceneo, Garmin Vivomove Sport Czarny posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.