Historia ceny i opinie o Garmin Vivoactive 4S Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Garmin Vivoactive 4S Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 848.07 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 913 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 141opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Garmin Vivoactive 4S Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Garmin Vivoactive 4S Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Garmin Vivoactive 4S Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 848.07 zł (wykryta w dniu: 2023-05-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 913 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Garmin Vivoactive 4S Biały

Według naszych danych Garmin Vivoactive 4S Biały można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Garmin Vivoactive 4S Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Garmin Vivoactive 4S Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 141 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Garmin Vivoactive 4S Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny APPLE Watch Ultra Cellular 49mm Tytanowy z opaską Trail M/L w kolorze czarnym/szarym (MQFX3WBA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Garmin Vivoactive 4S Biały?

Najtaniej Garmin Vivoactive 4S Biały można było kupić za 848.07 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-01.

🏷️ Jaka jest cena Garmin Vivoactive 4S Biały aktualnie?

Aktualna cena Garmin Vivoactive 4S Biały wynosi 913 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Garmin Vivoactive 4S Biały?

Według serwisu Ceneo, Garmin Vivoactive 4S Biały posiada 141 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.