Historia ceny i opinie o Garmin Vivoactive 4 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Garmin Vivoactive 4 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 847 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 889 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 27 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 121opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/20/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Garmin Vivoactive 4 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Garmin Vivoactive 4 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Garmin Vivoactive 4 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 847 zł (wykryta w dniu: 2023-05-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-20) wynosi 889 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Garmin Vivoactive 4 Czarny

Według naszych danych Garmin Vivoactive 4 Czarny można znaleźć w minimum 27 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Garmin Vivoactive 4 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Garmin Vivoactive 4 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 121 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Garmin Vivoactive 4 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Samsung Galaxy Watch4 SM-R870 44mm Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Garmin Vivoactive 4 Czarny?

Najtaniej Garmin Vivoactive 4 Czarny można było kupić za 847 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-01.

🏷️ Jaka jest cena Garmin Vivoactive 4 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Garmin Vivoactive 4 Czarny wynosi 889 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Garmin Vivoactive 4 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Garmin Vivoactive 4 Czarny posiada 121 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.