Historia ceny i opinie o Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 792.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 964.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 13.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 792 (wykryta w dniu: 2023-11-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-18) wynosi 964. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem

Według naszych danych Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem za kwotę 964 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 96.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem, to w serwisie Ceneo znajdziesz 13 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Pralka Bosch Serie 4 WAN2408GPL.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem?

Najtaniej Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem można było kupić za 792 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-27.

🏷️ Jaka jest cena Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem aktualnie?

Aktualna cena Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem wynosi 964 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem?

Według serwisu Ceneo, Garmin Venu Sq 2 Niebiesko Szara Ramka Z Aluminium Szarą Kopertą I Silikonowym Paskiem posiada 13 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Ciemnobrązowy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.