Historia ceny i opinie o Garmin Forerunner 255s Music Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Garmin Forerunner 255s Music Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1319.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1368.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 22 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Garmin Forerunner 255s Music Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Garmin Forerunner 255s Music Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Garmin Forerunner 255s Music Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1319 (wykryta w dniu: 2024-01-12). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 1368. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Garmin Forerunner 255s Music Czarny

Garmin Forerunner 255s Music Czarny to smartwatch przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, wyposażony w technologię Bluetooth i Wi-Fi oraz 5,5-calowy ekran. Urządzenie jest kompatybilne z systemem Android i iOS, oferując funkcje takie jak GPS, krokomierz, licznik kalorii oraz monitorowanie czasu i jakości snu. Dodatkowo wyposażony jest w pulsoksymetr (SpO2), dzięki czemu można kontrolować poziom nasycenia krwi tlenem. Zegarek wspiera biegaczy w osiąganiu lepszych wyników, oferując muzykę motywującą do treningu, codzienne sugestie treningowe, szczegółowe kursy i informacje na temat wyścigów. Dzięki baterii wystarczającej na 12 dni w trybie zegarka i 26 godzin w trybie GPS, użytkownik może trenować dłużej bez konieczności ładowania urządzenia. Forerunner 255s Music jest lekki, waży tylko 39g i posiada wytrzymałą soczewkę Corning® Gorilla® Glass 3, co czyni go idealnym towarzyszem podczas treningów.

Gdzie kupić Garmin Forerunner 255s Music Czarny

Według naszych danych Garmin Forerunner 255s Music Czarny można znaleźć w minimum 22 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Garmin Forerunner 255s Music Czarny za kwotę 1368 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 136.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Garmin Forerunner 255s Music Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Garmin Forerunner 255s Music Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Garmin Forerunner 255s Music Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Melitta Look Timer 1025-08 czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Garmin Forerunner 255s Music Czarny?

Najtaniej Garmin Forerunner 255s Music Czarny można było kupić za 1319 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-12.

🏷️ Jaka jest cena Garmin Forerunner 255s Music Czarny aktualnie?

Aktualna cena Garmin Forerunner 255s Music Czarny wynosi 1368 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Garmin Forerunner 255s Music Czarny?

Według serwisu Ceneo, Garmin Forerunner 255s Music Czarny posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Xiaomi Mi Watch Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.