Historia ceny i opinie o Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 115.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99 (wykryta w dniu: 2023-07-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-14) wynosi 115. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010

Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010 to niezbędne akcesorium dla każdej osoby z falowanymi lub kręconymi włosami. Ten kultowy i bestsellerowy produkt włoskiej firmy GAMA znacznie skraca czas suszenia, jednocześnie dbając o skręt, objętość i definicję loków. Dzięki dużemu rozmiarowi umożliwia suszenie całych włosów jednocześnie, bez plątania i pogniecenia. Innowacyjna, uniwersalna nakładka dostosowuje się do rozmiaru różnych suszarek, zwiększając użyteczność dyfuzora. Unikalna budowa i kształt zapewniają optymalny przepływ powietrza, a stopniowane silikonowe wejście pasuje na wszystkie standardowe suszarki o średnicach od 4,5 do 5,7 cm. Wymiary dyfuzora to 18cm wysokości całkowitej, 13,5cm średnicy wewnętrznej misy oraz 7,5cm wysokości misy, co sprawia, że jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla każdego szukającego idealnych loków i fal.

Gdzie kupić Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010

Według naszych danych Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010 można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010 za kwotę 115 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Adler AD 2922.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010?

Najtaniej Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010 można było kupić za 99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-11.

🏷️ Jaka jest cena Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010 aktualnie?

Aktualna cena Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010 wynosi 115 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-14.

🗣️️ Jakie są opinie o Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010?

Według serwisu Ceneo, Gama Uniwersalny Dyfuzor Do Włosów Kręconych SH3010 posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Innogio Szczoteczka Soniczna dla Dzieci GIOgiraffe.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.