Historia ceny i opinie o Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 439 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 469 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 38opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/27/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 439 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-27) wynosi 469 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny

Według naszych danych Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Mysz Genesis Xenon 220 (NMG-1572).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny?

Najtaniej Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny można było kupić za 439 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny aktualnie?

Aktualna cena Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny wynosi 469 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny?

Według serwisu Ceneo, Frytownice Airfryer Hexo Cook XL Czarny posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.