Historia ceny i opinie o Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 365 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 399 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 11opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/26/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 365 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-11 00:01:21 UTC) wynosi 399 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały

Według naszych danych Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 11 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Mysz SteelSeries Aerox 3 (62599).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały?

Najtaniej Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały można było kupić za 365 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały aktualnie?

Aktualna cena Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały wynosi 399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-11 00:01:21 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały?

Według serwisu Ceneo, Frytownice Airfryer Hexo Cook Biały posiada 11 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.