Historia ceny i opinie o Frytownica Transa Electronics TE-460

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytownica Transa Electronics TE-460 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 333.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 389.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 50.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Frytownica Transa Electronics TE-460

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytownica Transa Electronics TE-460. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytownica Transa Electronics TE-460, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 333 (wykryta w dniu: 2023-11-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 389. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Frytownica Transa Electronics TE-460

Frytownica beztłuszczowa Transa Electronics TE-460 o mocy 1700 W i pojemności 5,5 L to urządzenie, które umożliwia zdrowsze i mniej kaloryczne przygotowywanie frytek bez dodatku oleju dzięki systemowi cyrkulacji rozgrzanego powietrza Rapid Air. Jest łatwa w użyciu i czyszczeniu dzięki powłokom antyadhezyjnym, oszczędza czas i pieniądze, gdyż nie wymaga użycia tłuszczu. Urządzenie oferuje 8 programów domyślnych, które automatycznie dostosowują czas i temperaturę do rodzaju potrawy, co czyni je bardziej uniwersalnym niż tradycyjne frytkownice. Frytownica pozwala na przygotowanie nie tylko frytek, ale także kurczaka, ryb, owoców morza, pizzy, muffinów i innych potraw.

Gdzie kupić Frytownica Transa Electronics TE-460

Według naszych danych Frytownica Transa Electronics TE-460 można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Frytownica Transa Electronics TE-460 za kwotę 389 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 38.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Frytownica Transa Electronics TE-460 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytownica Transa Electronics TE-460, to w serwisie Ceneo znajdziesz 50 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytownica Transa Electronics TE-460 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Frytownica CONCEPT FR1010.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytownica Transa Electronics TE-460?

Najtaniej Frytownica Transa Electronics TE-460 można było kupić za 333 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-22.

🏷️ Jaka jest cena Frytownica Transa Electronics TE-460 aktualnie?

Aktualna cena Frytownica Transa Electronics TE-460 wynosi 389 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytownica Transa Electronics TE-460?

Według serwisu Ceneo, Frytownica Transa Electronics TE-460 posiada 50 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Frytownica Clatronic FR 3586.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.