Historia ceny i opinie o Frytownica Tefal Frydelight FX1000

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytownica Tefal Frydelight FX1000 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 399.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 549.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 46.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Frytownica Tefal Frydelight FX1000

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytownica Tefal Frydelight FX1000. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytownica Tefal Frydelight FX1000, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 399 (wykryta w dniu: 2023-01-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 549. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Frytownica Tefal Frydelight FX1000

Frytownica Tefal Frydelight FX1000 jest urządzeniem niskotłuszczowym o mocy 1400 W i pojemności 0,8 L, które umożliwia zdrowe smażenie, grillowanie, opiekanie oraz pieczenie potraw na małej ilości lub bez oleju. Dzięki technologii Air Pulse i Hot Air, potrawy są chrupiące i smaczne, a system gotowania na parze zapewnia im delikatność w środku. Urządzenie posiada funkcje regulacji temperatury, timera i elektronicznego termostatu, co pozwala na optymalne wyniki gotowania. Frytownica jest łatwa w użytkowaniu, pozwala na przygotowanie posiłku dla 4 osób w 30 minut i jest niemal niewyczuwalna pod względem zapachu tłuszczu. Dodatkowo, koszyk i misa są wyjmowane, co ułatwia czyszczenie i umożliwia mycie w zmywarce.

Gdzie kupić Frytownica Tefal Frydelight FX1000

Według naszych danych Frytownica Tefal Frydelight FX1000 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Frytownica Tefal Frydelight FX1000 za kwotę 549 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 54.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Frytownica Tefal Frydelight FX1000 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytownica Tefal Frydelight FX1000, to w serwisie Ceneo znajdziesz 46 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytownica Tefal Frydelight FX1000 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarka do włosów PHILIPS BHD360/20.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytownica Tefal Frydelight FX1000?

Najtaniej Frytownica Tefal Frydelight FX1000 można było kupić za 399 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-16.

🏷️ Jaka jest cena Frytownica Tefal Frydelight FX1000 aktualnie?

Aktualna cena Frytownica Tefal Frydelight FX1000 wynosi 549 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytownica Tefal Frydelight FX1000?

Według serwisu Ceneo, Frytownica Tefal Frydelight FX1000 posiada 46 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Glorious PC Gaming Race Model D Matte Black (GDBLACK).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.