Historia ceny i opinie o Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 289.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 319.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 121.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 289 (wykryta w dniu: 2023-12-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 319. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D

Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtrem oczyszczjącym olej FF175D to zaawansowane urządzenie o mocy 1900 W i pojemności 2,1 L, które pozwala przygotować zdrowsze potrawy dzięki systemowi filtracji oleju. Elegancka obudowa ze stali nierdzewnej jest łatwa do czyszczenia, a misa pokryta powłoką nieprzywierającą PTFE ułatwia utrzymanie higieny. Regulowany termostat i timer pozwalają dostosować temperaturę do konkretnego dania, a automatycznie otwierana pokrywa i rączki do przenoszenia sprawiają, że obsługa jest prosta i wygodna. Okienko w pokrywie pozwala na kontrolę procesu smażenia, a system chłodnych ścianek Coolwall gwarantuje bezpieczeństwo w dotyku. Frytownica Tefal Filtra One Inox to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie smaczne i zdrowe dania smażone w głębokim tłuszczu.

Gdzie kupić Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D

Według naszych danych Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D za kwotę 319 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 31.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D, to w serwisie Ceneo znajdziesz 121 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Frytownica Tefal FF230831.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D?

Najtaniej Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D można było kupić za 289 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-13.

🏷️ Jaka jest cena Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D aktualnie?

Aktualna cena Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D wynosi 319 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D?

Według serwisu Ceneo, Frytownica Tefal Filtra One Inox z filtem oczyszczjącym olej FF175D posiada 121 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Frytownica Aigostar Cube 30IBT.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.