Historia ceny i opinie o Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 799 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 849 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 1opinię w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/19/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 799 zł (wykryta w dniu: 2023-03-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-19) wynosi 849 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual

Według naszych danych Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual Opinie

Sprawdź również historia ceny Frytownica ESPERANZA EKG010.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual?

Najtaniej Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual można było kupić za 799 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-01.

🏷️ Jaka jest cena Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual aktualnie?

Aktualna cena Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual wynosi 849 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual?

Według serwisu Ceneo, Frytownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.