Historia ceny i opinie o Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 304.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 27 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 239.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99 (wykryta w dniu: 2023-11-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 304.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L

Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L o mocy 1500 W i pojemności 3,5 L to urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwia zdrowsze gotowanie z mniejszą ilością oleju i niską zawartością tłuszczu. Posiada programy automatyczne, regulację temperatury, timer oraz elektroniczny termostat. Dzięki cyrkulacji powietrza 360° szybko przygotowuje pyszne potrawy, nie tylko frytki, ale także jogurty, suszone owoce czy rozmrażane produkty. Urządzenie pozwala na ciągłe gotowanie do 24h, z regulowaną temperaturą od 40°C do 200°C. Posiada inteligentne przepisy, które ułatwiają przygotowywanie jedzenia, a dzięki inteligentnemu planowaniu można wstępnie ustawić frytkownicę i cieszyć się gorącym posiłkiem po powrocie do domu. Wyposażona jest w ekran dotykowy OLED i dwuwarstwową powłokę nieprzywierającą, co ułatwia czyszczenie. Dodatkowo, wyciągnięcie koszyka wstrzymuje pracę urządzenia, co pozwala monitorować stan gotowania w czasie rzeczywistym. Frytownica Airfryer Xiaomi to idealne rozwiązanie dla osób szukających zdrowego i szybkiego sposobu na przygotowanie posiłków.

Gdzie kupić Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L

Według naszych danych Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L można znaleźć w minimum 27 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L za kwotę 304.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 30.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L, to w serwisie Ceneo znajdziesz 239 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Frytownica Airfryer Transa Electronics 0D65413D7.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L?

Najtaniej Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L można było kupić za 99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-15.

🏷️ Jaka jest cena Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L aktualnie?

Aktualna cena Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L wynosi 304.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L?

Według serwisu Ceneo, Frytownica Airfryer Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L posiada 239 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Frytownica Airfryer PHILIPS Premium XXL HD9765/40.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.