Historia ceny i opinie o Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 299.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 345.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 89.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 299.99 (wykryta w dniu: 2023-05-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 345. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W

Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W to nowoczesne urządzenie o mocy 1700 W, które pozwala na smażenie bez użycia tłuszczu dzięki systemowi cyrkulacji gorącego powietrza Quick Air. Posiada 7 programów automatycznych, regulację temperatury do 200 stopni oraz timer z sygnałem gotowości i automatycznym wyłączeniem. Frytownica jest bezpieczna w użyciu dzięki izolowanej termicznie obudowie i nieprzywierającej misie odpornej na zarysowania. Urządzenie umożliwia nie tylko smażenie, ale także pieczenie, grillowanie, podgrzewanie, duszenie czy opiekanie, co czyni go wszechstronnym narzędziem w kuchni. W zestawie znajduje się instrukcja w języku polskim oraz bogate wyposażenie, a całość jest łatwa w czyszczeniu. Frytownica jest polecana przez lekarzy, ponieważ pozwala na przygotowanie zdrowych potraw z nawet o 85% mniej tłuszczu w porównaniu z tradycyjnymi frytkownicami.

Gdzie kupić Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W

Według naszych danych Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W za kwotę 345 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W, to w serwisie Ceneo znajdziesz 89 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Frytownica Airfryer PHILIPS HD9650/90.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W?

Najtaniej Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W można było kupić za 299.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-06.

🏷️ Jaka jest cena Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W aktualnie?

Aktualna cena Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W wynosi 345 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W?

Według serwisu Ceneo, Frytownica Airfryer Germin MAX-1700-W posiada 89 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Frytownica Airfryer Transa Electronics 0D65413D7.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.