Historia ceny i opinie o Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 648.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 649.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 16.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 25.01.2024.

Cena Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 648 (wykryta w dniu: 2023-12-29). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 649. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l

Według naszych danych Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l za kwotę 649 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 64.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Frytkownica Clatronic FR3195.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l?

Najtaniej Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l można było kupić za 648 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-29.

🏷️ Jaka jest cena Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l aktualnie?

Aktualna cena Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l wynosi 649 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l?

Według serwisu Ceneo, Frytkownica Instant Vortex Plus Clear Cook 5,7l posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Frytkownica Tefal 7w1 FR4918.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.