Historia ceny i opinie o Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 699.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 792.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 51.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/17/2023.

Cena Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 699 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-17) wynosi 792. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l

Według naszych danych Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l za kwotę 792 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 79.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l, to w serwisie Ceneo znajdziesz 51 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Sencor SCG 1050BK.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l?

Najtaniej Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l można było kupić za 699 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l aktualnie?

Aktualna cena Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l wynosi 792 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l?

Według serwisu Ceneo, Frytkownica Instant Pot Vortex Plus 5,7 l posiada 51 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Frytkownica NINJA AG551EU.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.