Historia ceny i opinie o Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 519.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 519.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 24.01.2024.

Cena Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 519.99 (wykryta w dniu: 2024-01-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 519.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST

Według naszych danych Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST za kwotę 519.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 52.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST Opinie

Sprawdź również historia ceny Frytkownica Russell Hobbs SatisFry 26500-56.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST?

Najtaniej Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST można było kupić za 519.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🏷️ Jaka jest cena Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST aktualnie?

Aktualna cena Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST wynosi 519.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST?

Według serwisu Ceneo, Frytkownica Electrolux E6AF1-4ST posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Frytkownica Blaupunkt AFD601.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.