Historia ceny i opinie o Fox SAMBA

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Fox SAMBA był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 154.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 240.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 202.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Fox SAMBA

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Fox SAMBA. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Fox SAMBA, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 154.99 (wykryta w dniu: 2024-01-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 240. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Fox SAMBA

Fox SAMBA to prostownica do włosów wyposażona w funkcję jonizacji i podczerwień, która zapewnia zdrową i lśniącą fryzurę. Posiada ceramiczno-turmalinowe płytki grzewcze, które idealnie wygładzają włosy oraz ruchome płytki ułatwiające stylizację. Dzięki technologii infrared, promieniowanie podczerwone równomiernie rozprowadza ciepło, chroniąc włosy przed uszkodzeniami i wspomagając produkcję kerato-proteiny. Jonizacja sprawia, że włosy zachowują naturalną wilgotność i nie elektryzują się. Urządzenie ma regulację temperatury od 80 do 220 stopni C, wyświetlacz LED i 3-metrowy obrotowy kabel z uchwytem do zawieszania. Prostownica Fox SAMBA jest uniwersalna i odpowiednia dla każdego rodzaju i długości włosów oraz umożliwia robienie loków.

Gdzie kupić Fox SAMBA

Według naszych danych Fox SAMBA można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Fox SAMBA za kwotę 240 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Fox SAMBA Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Fox SAMBA, to w serwisie Ceneo znajdziesz 202 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Fox SAMBA w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny REMINGTON Salon Collection S9700.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Fox SAMBA?

Najtaniej Fox SAMBA można było kupić za 154.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-02.

🏷️ Jaka jest cena Fox SAMBA aktualnie?

Aktualna cena Fox SAMBA wynosi 240 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Fox SAMBA?

Według serwisu Ceneo, Fox SAMBA posiada 202 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS Multigroom series 7000 16w1 MG7736/15.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.