Historia ceny i opinie o Fitbit Versa 3 Różowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Fitbit Versa 3 Różowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 585.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1311.5.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 22.01.2024.

Cena Fitbit Versa 3 Różowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Fitbit Versa 3 Różowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Fitbit Versa 3 Różowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 585 (wykryta w dniu: 2023-02-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 1311.5. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Fitbit Versa 3 Różowy

Według naszych danych Fitbit Versa 3 Różowy można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Fitbit Versa 3 Różowy za kwotę 1311.5 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 131.15 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Fitbit Versa 3 Różowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Fitbit Versa 3 Różowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Fitbit Versa 3 Różowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Garmin Fenix 6S Pro Solar Jasnozłoty (0100240911).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Fitbit Versa 3 Różowy?

Najtaniej Fitbit Versa 3 Różowy można było kupić za 585 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-11.

🏷️ Jaka jest cena Fitbit Versa 3 Różowy aktualnie?

Aktualna cena Fitbit Versa 3 Różowy wynosi 1311.5 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Fitbit Versa 3 Różowy?

Według serwisu Ceneo, Fitbit Versa 3 Różowy posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Garmin Venu Sq 2 Music Edition (szary).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.