Historia ceny i opinie o Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 699.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 699.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 699 (wykryta w dniu: 2024-01-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 699. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek

Według naszych danych Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek za kwotę 699 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 69.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Garmin Vivofit 4 Czarny (100184713).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek?

Najtaniej Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek można było kupić za 699 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-02.

🏷️ Jaka jest cena Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek aktualnie?

Aktualna cena Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek wynosi 699 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek?

Według serwisu Ceneo, Fitbit Charge 6 czarna aluminiowa koperta / czarny pasek posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Zobacz także historia ceny Maxcom FW20 Soft Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.