Historia ceny i opinie o Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 499 (wykryta w dniu: 2023-08-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT)

Według naszych danych Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT) można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT) za kwotę 499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 49.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT) Opinie

Sprawdź również historia ceny Xiaomi Mi Band 8 Active Różowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT)?

Najtaniej Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT) można było kupić za 499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-16.

🏷️ Jaka jest cena Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT) aktualnie?

Aktualna cena Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT) wynosi 499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT)?

Według serwisu Ceneo, Fitbit Charge 5 złoto beżowy (FB421GLWT) posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Forever Fitband SB-50 różowa.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.