Historia ceny i opinie o FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 649.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 726.41.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.01.2024.

Cena FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 649 (wykryta w dniu: 2023-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-08) wynosi 726.41. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski

Według naszych danych FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski za kwotę 726.41 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 72.64 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski Opinie

Sprawdź również historia ceny Masażer do stóp elektryczny shiatsu relax grzanie.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski?

Najtaniej FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski można było kupić za 649 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-01.

🏷️ Jaka jest cena FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski aktualnie?

Aktualna cena FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski wynosi 726.41 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🗣️️ Jakie są opinie o FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski?

Według serwisu Ceneo, FeiyuTech KiCA 3 Masażer Wibracyjny Niebieski posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Medisana Nakładka 88992.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.