Historia ceny i opinie o Fantech VX7 RGB

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Fantech VX7 RGB był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 37.49.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 37.49.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 6.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 20.01.2024.

Cena Fantech VX7 RGB

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Fantech VX7 RGB. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Fantech VX7 RGB, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 37.49 (wykryta w dniu: 2023-12-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 37.49. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Fantech VX7 RGB

Według naszych danych Fantech VX7 RGB można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Fantech VX7 RGB za kwotę 37.49 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 3.75 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Fantech VX7 RGB Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Fantech VX7 RGB, to w serwisie Ceneo znajdziesz 6 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Fantech VX7 RGB w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Realme 9 6/128GB Złoty.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Fantech VX7 RGB?

Najtaniej Fantech VX7 RGB można było kupić za 37.49 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-14.

🏷️ Jaka jest cena Fantech VX7 RGB aktualnie?

Aktualna cena Fantech VX7 RGB wynosi 37.49 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Fantech VX7 RGB?

Według serwisu Ceneo, Fantech VX7 RGB posiada 6 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny SPC Gear LIX Czarna (SPG051).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.