Historia ceny i opinie o FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 125 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 134.9 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 20 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 3opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/20/2023.
Przejdź do sklepu

Cena FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 125 zł (wykryta w dniu: 2023-04-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-20) wynosi 134.9 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA

Według naszych danych FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA można znaleźć w minimum 20 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oral-B IO 5 Black.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA?

Najtaniej FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA można było kupić za 125 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-21.

🏷️ Jaka jest cena FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA aktualnie?

Aktualna cena FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA wynosi 134.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-20.

🗣️️ Jakie są opinie o FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA?

Według serwisu Ceneo, FAIRYWILL Z ZESTAWEM KOŃCÓWEK I ETUI FW-507 CZARNA I BIAŁA posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.