Historia ceny i opinie o Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 81.6.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 100.84.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 22 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 299.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 81.6 (wykryta w dniu: 2023-04-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 100.84. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml

Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml to kwiatowy zapach dla kobiet o delikatnych i kwiecistych nutach takich jak cedr, fiołek, lilia, paczula, peonia, piżmo, róża i sandałowiec. Stworzony przez Alberto Morillasa z firmy Firmenich, został wprowadzony na rynek w 1998 roku. Charakteryzuje się przejrzystym i ulotnym aromatem, który urzeka swoją niebanalną prostotą i dodaje odrobinę szczęścia każdego dnia. Szklany flakon o opływowych kształtach wieńczy nakrętka w kolorze platyny, która została zainspirowana wygładzonymi kamieniami z dna strumienia. Zapach składa się z nut głównych białej lilii i liścia fiołka, środkowych czarnej lilii, białej peonii i róży oraz bazowych sandałowca i paczuli, tworząc modny i oryginalny aromat.

Gdzie kupić Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml

Według naszych danych Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml można znaleźć w minimum 22 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml za kwotę 100.84 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.08 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 299 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Woman Woda perfumowana 100ml spray.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml?

Najtaniej Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml można było kupić za 81.6 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-21.

🏷️ Jaka jest cena Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml aktualnie?

Aktualna cena Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml wynosi 100.84 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml?

Według serwisu Ceneo, Estee Lauder Pleasures Woda Perfumowana 30 ml posiada 299 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Montana Parfum De Peau woda toaletowa 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.