Historia ceny i opinie o Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 196.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 209.65.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 115.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/21/2023.

Cena Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 196 (wykryta w dniu: 2023-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-21) wynosi 209.65. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml

Według naszych danych Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml za kwotę 209.65 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 20.97 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 115 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Calvin Klein Eternity For Men Aqua Woda Toaletowa 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml?

Najtaniej Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml można było kupić za 196 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml aktualnie?

Aktualna cena Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml wynosi 209.65 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml?

Według serwisu Ceneo, Elie Saab Le Parfum woda perfumowana spray 50ml posiada 115 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Philipp Plein No Limits Super Fresh Woda Toaletowa 90 ml TESTER.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.