Historia ceny i opinie o Ekspres Yoer Lattimo EMF01S

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Yoer Lattimo EMF01S był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 698.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 798.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 173.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Ekspres Yoer Lattimo EMF01S

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Yoer Lattimo EMF01S. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Yoer Lattimo EMF01S, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 698 (wykryta w dniu: 2022-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 798. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Yoer Lattimo EMF01S

Ekspres Yoer Lattimo EMF01S to nowoczesny i wydajny ekspres ciśnieniowy o mocy 1350W wytwarzający ciśnienie 20 Bar, który oferuje funkcje podgrzewania filiżanek oraz spieniania mleka. Urządzenie posiada możliwość regulacji ilości kawy i emisji pary, dzięki czemu użytkownik może dostosować napój do swoich preferencji. Jest to nowy, ulepszony model z czerwca 2021 roku, którego obudowa wykonana jest ze szczotkowanej stali INOX, co zapewnia trwałość i nowoczesny wygląd. Ekspres jest wyposażony w wyjmowany zbiornik na wodę, podświetlany panel kontrolny oraz wysokiej jakości włoską pompkę Ulka, która przedłuża żywotność urządzenia średnio o ponad 50%. Dodatkowo, ekspres ma antypoślizgową podstawę i technologię Thermoblock, która utrzymuje stałą temperaturę parzenia kawy. W zestawie znajduje się miarka i pojemnik na mleko, co czyni ten ekspres praktycznym i wygodnym w użyciu.

Gdzie kupić Ekspres Yoer Lattimo EMF01S

Według naszych danych Ekspres Yoer Lattimo EMF01S można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Yoer Lattimo EMF01S za kwotę 798 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 79.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Yoer Lattimo EMF01S Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Yoer Lattimo EMF01S, to w serwisie Ceneo znajdziesz 173 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Yoer Lattimo EMF01S w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres JURA ENA8 Full Metropolitan Black (EC) 15493.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Yoer Lattimo EMF01S?

Najtaniej Ekspres Yoer Lattimo EMF01S można było kupić za 698 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Yoer Lattimo EMF01S aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Yoer Lattimo EMF01S wynosi 798 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Yoer Lattimo EMF01S?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Yoer Lattimo EMF01S posiada 173 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Miele Silence CM 5310 ObsidianBlack.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.