Historia ceny i opinie o Ekspres Yoer Dualio CCM01BK

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Yoer Dualio CCM01BK był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 398.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 598.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 51.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Ekspres Yoer Dualio CCM01BK

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Yoer Dualio CCM01BK. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Yoer Dualio CCM01BK, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 398 (wykryta w dniu: 2022-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 598. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Yoer Dualio CCM01BK

Ekspres Yoer Dualio CCM01BK to ciśnieniowy ekspres o mocy 850W i ciśnieniu 15 Bar w kolorze czarno-srebrnym. Wyposażony jest w podgrzewacz do filiżanek, LEDowy wyświetlacz i panel kontrolny, dyszę do spieniacza do mleka, wyjmowaną tackę oraz zbiornik na wodę o pojemności 1,2l, który umożliwia przygotowanie do 10 kaw naraz. Umożliwia regulację ilości kawy i emisji pary, posiada antypoślizgową podstawę i szczotkowaną stal INOX zapewniającą trwałość i nowoczesny wygląd. Dodatkowo oferuje funkcje automatycznego wyłączania i oszczędzania energii. Zestaw zawiera kubek termiczny i miarkę.

Gdzie kupić Ekspres Yoer Dualio CCM01BK

Według naszych danych Ekspres Yoer Dualio CCM01BK można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Yoer Dualio CCM01BK za kwotę 598 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Yoer Dualio CCM01BK Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Yoer Dualio CCM01BK, to w serwisie Ceneo znajdziesz 51 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Yoer Dualio CCM01BK w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres De'Longhi Autentica Cappuccino ETAM 29.660.SB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Yoer Dualio CCM01BK?

Najtaniej Ekspres Yoer Dualio CCM01BK można było kupić za 398 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-16.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Yoer Dualio CCM01BK aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Yoer Dualio CCM01BK wynosi 598 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Yoer Dualio CCM01BK?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Yoer Dualio CCM01BK posiada 51 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Melitta AromaFresh Therm czarny ze stalą nierdzewną 1021-12.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.