Historia ceny i opinie o Ekspres Smeg EGF03PGEU

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Smeg EGF03PGEU był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 4.02.2024.

Cena Ekspres Smeg EGF03PGEU

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Smeg EGF03PGEU. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Smeg EGF03PGEU, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2999 (wykryta w dniu: 2023-12-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-04) wynosi 3199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres Smeg EGF03PGEU

Według naszych danych Ekspres Smeg EGF03PGEU można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Smeg EGF03PGEU za kwotę 3199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 319.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Smeg EGF03PGEU Opinie

Sprawdź również historia ceny Ekspres Gaggia Anima Prestige OTC.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Smeg EGF03PGEU?

Najtaniej Ekspres Smeg EGF03PGEU można było kupić za 2999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-18.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Smeg EGF03PGEU aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Smeg EGF03PGEU wynosi 3199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-04.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Smeg EGF03PGEU?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Smeg EGF03PGEU posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Bosch Seria 2 VeroCafe TIE20301.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.