Historia ceny i opinie o Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1283.72.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1530.09.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 93.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1283.72 (wykryta w dniu: 2023-01-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 1530.09. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy

Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy to ciśnieniowy ekspres do kawy o mocy 1350W, wytwarzający ciśnienie o mocy 15 Bar. Posiada funkcję spieniania mleka oraz regulację temperatury kawy i twardości wody. Jego design inspirowany latami 50. z lakierowaną stalą i chromowaną podstawą dodaje mu wyjątkowego charakteru. Ekspres wyposażony jest w nowoczesny system grzewczy Thermoblock, który utrzymuje stałą temperaturę parzenia, podkreślając aromat kawy. Możliwość przygotowania intensywnego espresso czy kremowego cappuccino w domowym zaciszu to dodatkowy atut. Dodatkowo ekspres posiada wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności 1 l, chromowaną dyszę spieniającą do mleka, profesjonalną kolbę ze stali nierdzewnej oraz ergonomiczne przyciski kontrolne i dźwignię.

Gdzie kupić Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy

Według naszych danych Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy za kwotę 1530.09 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 153.01 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 93 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres JURA ENA8 Full Nordic White (EC) 15491.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy?

Najtaniej Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy można było kupić za 1283.72 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-21.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy aktualnie?

Aktualna cena Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy wynosi 1530.09 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy?

Według serwisu Ceneo, Ekspres SMEG ECF01CREU Kremowy posiada 93 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.