Historia ceny i opinie o Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2234.94.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2798.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 48.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/16/2023.

Cena Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2234.94 (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-16) wynosi 2798. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały

Według naszych danych Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały za kwotę 2798 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 279.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 48 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Canon EOS R5 + RF 24-105mm f/4L IS USM.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały?

Najtaniej Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały można było kupić za 2234.94 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały aktualnie?

Aktualna cena Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały wynosi 2798 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-16.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały?

Według serwisu Ceneo, Ekspres SMEG BCC02WHMEU Biały posiada 48 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny POCO X5 5G 6/128GB Zielony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.