Historia ceny i opinie o Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1649.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 38.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1649 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 2199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe

Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe to stylowy i kompaktowy ekspres ciśnieniowy o mocy 1350W i ciśnieniu 19 Bar, zaprojektowany z myślą o osobach ceniących praktyczne rozwiązania. Posiada funkcje alarmu odkamieniania oraz możliwość regulacji ilości kawy. Urządzenie wyróżnia się matową obudową w czterech kolorach, stylowym panelem przednim wykonanym z aluminium, wyjmowaną tacką umożliwiającą użytkowanie z wysokimi szklankami oraz zintegrowanym młynkiem ze stali nierdzewnej. Ekspres jest idealny dla zabieganych amatorów kawy, oferując błyskawiczne przygotowanie różnych rodzajów napojów kawowych z jednym przyciskiem, zapewniając niezmienną jakość włoskiej baristyki.

Gdzie kupić Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe

Według naszych danych Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe za kwotę 2199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 219.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Siemens EQ.6 plus s400 TE654319RW.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe?

Najtaniej Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe można było kupić za 1649 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe aktualnie?

Aktualna cena Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe wynosi 2199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe?

Według serwisu Ceneo, Ekspres SMEG BCC01TPMEU Taupe posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Siemens EQ.300 TI353204RW.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.