Historia ceny i opinie o Ekspres Sage SES875BKS

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Sage SES875BKS był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2332.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2689.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 38.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Ekspres Sage SES875BKS

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Sage SES875BKS. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Sage SES875BKS, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2332.9 (wykryta w dniu: 2022-12-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 2689.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Sage SES875BKS

Ekspres Sage SES875BKS to ciśnieniowy ekspres do kawy o mocy 1850W i ciśnieniu 15 Bar, wyposażony w wiele funkcji takich jak automatyczne czyszczenie, odkamienianie, płukanie i włączanie, personalizacja ustawień, podtrzymywanie temperatury, programator, spienianie mleka oraz wstępne zaparzanie. Posiada wbudowany młynek stożkowy z metalowymi kamieniami do mielenia, elektroniczny system kontroli temperatury zapewniający stałą temperaturę podczas ekstrakcji kawy (+/-1°C) oraz system niskociśnieniowego parzenia wstępnego. Umożliwia ręczne i automatyczne ustawienia ilości ekstrahowanej kawy oraz regulację ilości mielonej kawy. Dzięki zintegrowanemu młynekowi do kawy z nierdzewnymi kamieniami mielącymi można mielić tylko potrzebną ilość kawy bezpośrednio do kolby, co wraz z dodatkowymi funkcjami pozwoli uzyskać idealną filiżankę kawy.

Gdzie kupić Ekspres Sage SES875BKS

Według naszych danych Ekspres Sage SES875BKS można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Sage SES875BKS za kwotę 2689.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 269.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Sage SES875BKS Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Sage SES875BKS, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Sage SES875BKS w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny HUAWEI Watch Fit 2 Classic Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Sage SES875BKS?

Najtaniej Ekspres Sage SES875BKS można było kupić za 2332.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-21.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Sage SES875BKS aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Sage SES875BKS wynosi 2689.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Sage SES875BKS?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Sage SES875BKS posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Intex Biały 56475 Basen 4 osobowy z siedziskami i oparciem.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.