Historia ceny i opinie o Ekspres RoboJet Koffi Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres RoboJet Koffi Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 380.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 429.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 14.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 2.02.2024.

Cena Ekspres RoboJet Koffi Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres RoboJet Koffi Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres RoboJet Koffi Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 380 (wykryta w dniu: 2023-03-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-02) wynosi 429. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres RoboJet Koffi Biały

Według naszych danych Ekspres RoboJet Koffi Biały można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres RoboJet Koffi Biały za kwotę 429 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 42.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres RoboJet Koffi Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres RoboJet Koffi Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 14 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres RoboJet Koffi Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Bosch Tassimo Happy TAS1003.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres RoboJet Koffi Biały?

Najtaniej Ekspres RoboJet Koffi Biały można było kupić za 380 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-06.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres RoboJet Koffi Biały aktualnie?

Aktualna cena Ekspres RoboJet Koffi Biały wynosi 429 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-02.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres RoboJet Koffi Biały?

Według serwisu Ceneo, Ekspres RoboJet Koffi Biały posiada 14 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Lucaffe Lapiccola Piccola.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.