Historia ceny i opinie o Ekspres Nivona Caferomatica 960

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Nivona Caferomatica 960 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 4822.91.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 5599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 52.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Ekspres Nivona Caferomatica 960

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Nivona Caferomatica 960. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Nivona Caferomatica 960, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 4822.91 (wykryta w dniu: 2023-11-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 5599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Nivona Caferomatica 960

Ekspres Nivona Caferomatica 960 to ciśnieniowy ekspres do kawy o mocy 1455W, który wytwarza ciśnienie 15 Bar, dzięki czemu zapewnia doskonały smak i aromat kawy. Wyróżnia się on funkcjami automatycznego czyszczenia, odkamieniania oraz płukania, co ułatwia jego obsługę i zapewnia długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, posiada opcję oszczędzania energii, personalizacji ustawień, programator oraz spienianie mleka, co pozwala na przygotowanie kawy według indywidualnych preferencji. Możliwość regulacji ilości oraz mocy kawy pozwala na dostosowanie napoju do własnych potrzeb, a zapamiętywanie ustawień ułatwia szybkie przygotowanie ulubionej kawy. Ekspres Nivona Caferomatica 960 to idealny wybór dla miłośników kawy ceniących sobie wygodę i jakość.

Gdzie kupić Ekspres Nivona Caferomatica 960

Według naszych danych Ekspres Nivona Caferomatica 960 można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Nivona Caferomatica 960 za kwotę 5599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 559.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Nivona Caferomatica 960 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Nivona Caferomatica 960, to w serwisie Ceneo znajdziesz 52 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Nivona Caferomatica 960 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres KRUPS XP320830 Opio.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Nivona Caferomatica 960?

Najtaniej Ekspres Nivona Caferomatica 960 można było kupić za 4822.91 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-08.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Nivona Caferomatica 960 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Nivona Caferomatica 960 wynosi 5599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Nivona Caferomatica 960?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Nivona Caferomatica 960 posiada 52 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres DeLonghi ECAM 370.70.SB Dinamica Plus.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.