Historia ceny i opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 821

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Nivona CafeRomatica 821 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Ekspres Nivona CafeRomatica 821

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Nivona CafeRomatica 821. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 821, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2499 (wykryta w dniu: 2024-01-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 2499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Nivona CafeRomatica 821

Ekspres Nivona CafeRomatica 821 to wysokiej jakości ciśnieniowy ekspres do kawy o mocy 1465W, który wytwarza ciśnienie 15 Bar, co pozwala na uzyskanie doskonałego smaku naparu. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak automatyczne czyszczenie oraz spienianie mleka, co zapewnia wygodę oraz szeroki wachlarz możliwości przygotowania różnych rodzajów kawy. Dodatkowo, ekspres pozwala na regulację ilości kawy, jej mocy, stopnia zmielenia ziaren oraz temperatury naparu, co daje użytkownikowi pełną kontrolę nad przygotowywanym napojem. Wyróżnia się również możliwością dostosowania wysokości wlewki, co umożliwia używanie różnych wielkości filiżanek. Ekspres Nivona CafeRomatica 821 to idealne urządzenie dla koneserów kawy, którzy cenią sobie wysoką jakość i funkcjonalność.

Gdzie kupić Ekspres Nivona CafeRomatica 821

Według naszych danych Ekspres Nivona CafeRomatica 821 można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Nivona CafeRomatica 821 za kwotę 2499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 249.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Nivona CafeRomatica 821 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 821, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Nivona CafeRomatica 821 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Melitta Latticia OT frosted black F30/0-100.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 821?

Najtaniej Ekspres Nivona CafeRomatica 821 można było kupić za 2499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Nivona CafeRomatica 821 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Nivona CafeRomatica 821 wynosi 2499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 821?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Nivona CafeRomatica 821 posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny WMF LONO gofrownica 900W (415210011).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.