Historia ceny i opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 791

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Nivona CafeRomatica 791 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2132.82.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2489.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 5.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/16/2023.

Cena Ekspres Nivona CafeRomatica 791

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Nivona CafeRomatica 791. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 791, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2132.82 (wykryta w dniu: 2023-01-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-16) wynosi 2489. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres Nivona CafeRomatica 791

Według naszych danych Ekspres Nivona CafeRomatica 791 można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Nivona CafeRomatica 791 za kwotę 2489 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 248.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Nivona CafeRomatica 791 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 791, to w serwisie Ceneo znajdziesz 5 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Nivona CafeRomatica 791 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Miele Silence CM 5710 Bronze PearlFinish.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 791?

Najtaniej Ekspres Nivona CafeRomatica 791 można było kupić za 2132.82 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-06.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Nivona CafeRomatica 791 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Nivona CafeRomatica 791 wynosi 2489 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-16.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 791?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Nivona CafeRomatica 791 posiada 5 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Suszarko-lokówka PROFICARE PC-HAS 3011 Brązowa.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.