Historia ceny i opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 779

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Nivona CafeRomatica 779 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2299.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2699.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 186.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Ekspres Nivona CafeRomatica 779

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Nivona CafeRomatica 779. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 779, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2299 (wykryta w dniu: 2024-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 2699. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Nivona CafeRomatica 779

Ekspres Nivona CafeRomatica 779 to nowoczesny ekspres ciśnieniowy o mocy 1455W, który wytwarza ciśnienie 15 Bar, pozwalając na przygotowanie kawy niczym profesjonalny barista. Wyposażony w funkcję spieniania mleka oraz możliwość regulacji aromatu i mocy kawy, daje możliwość dostosowania napoju do indywidualnych preferencji. Charakteryzuje się białym kolorem z chromowanymi wykończeniami oraz cichą pracą dzięki zastosowaniu technologii rotacyjnej wyciszającej dźwięk mielenia ziaren. Posiada system Aroma Balance, który pozwala wybrać spośród trzech profili smakowych, aby wydobyć z ziaren pełnię smaku. Dodatkowo, ekspres posiada kolorowy ekran TFT, zintegrowany interfejs Bluetooth oraz funkcję OneTouch Spumatore, która umożliwia przygotowanie cappuccino jednym dotknięciem przycisku. Możliwość przygotowania dwóch filiżanek espresso lub kawy jednocześnie oraz regulacja temperatury i grubości mielenia ziaren czynią go bardzo funkcjonalnym urządzeniem.

Gdzie kupić Ekspres Nivona CafeRomatica 779

Według naszych danych Ekspres Nivona CafeRomatica 779 można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Nivona CafeRomatica 779 za kwotę 2699 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 269.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Nivona CafeRomatica 779 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 779, to w serwisie Ceneo znajdziesz 186 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Nivona CafeRomatica 779 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Telewizor TCL 43C635.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 779?

Najtaniej Ekspres Nivona CafeRomatica 779 można było kupić za 2299 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Nivona CafeRomatica 779 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Nivona CafeRomatica 779 wynosi 2699 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 779?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Nivona CafeRomatica 779 posiada 186 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Jura ENA4 Full Metropolitan Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.