Historia ceny i opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 769

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Nivona CafeRomatica 769 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2180.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2498.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 186.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Ekspres Nivona CafeRomatica 769

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Nivona CafeRomatica 769. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 769, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2180 (wykryta w dniu: 2023-10-12). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 2498. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Nivona CafeRomatica 769

Ekspres Nivona CafeRomatica 769 to ciśnieniowy ekspres o mocy 1455W i ciśnieniu 15 Bar, który oferuje funkcje automatycznego czyszczenia i spieniania mleka. Posiada regulację mocy kawy oraz stopnia zmielenia kawy, co pozwala dostosować smak do indywidualnych preferencji. Urządzenie cechuje się wyjątkowym designem w kolorze srebrnym z chromowanym wykończeniem, które jest nie tylko piękne, ale również ciche dzięki technologii rotacyjnej wyciszającej dźwięk mielenia ziaren. Ekspres wyposażony jest w system Aroma Balance, który pozwala wybrać spośród trzech profili smakowych kawy, uwzględniąjąc różne metody parzenia. Ekspres ma również kolorowy ekran TFT oraz zintegrowany interfejs Bluetooth, co ułatwia obsługę i programowanie ustawień. Dodatkowo, oferuje funkcję OneTouch Spumatore do przygotowywania cappuccino jednym dotknięciem, możliwość zapamiętywania przepisów oraz przygotowania dwóch filiżanek espresso lub kawy jednocześnie.

Gdzie kupić Ekspres Nivona CafeRomatica 769

Według naszych danych Ekspres Nivona CafeRomatica 769 można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Nivona CafeRomatica 769 za kwotę 2498 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 249.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Nivona CafeRomatica 769 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 769, to w serwisie Ceneo znajdziesz 186 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Nivona CafeRomatica 769 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.112.B.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 769?

Najtaniej Ekspres Nivona CafeRomatica 769 można było kupić za 2180 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-12.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Nivona CafeRomatica 769 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Nivona CafeRomatica 769 wynosi 2498 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 769?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Nivona CafeRomatica 769 posiada 186 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Tchibo Esperto Latte.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.