Historia ceny i opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 759

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Nivona CafeRomatica 759 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2519.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2655.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 87.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Ekspres Nivona CafeRomatica 759

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Nivona CafeRomatica 759. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 759, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2519 (wykryta w dniu: 2023-06-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 2655. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Nivona CafeRomatica 759

Ekspres Nivona CafeRomatica 759 to wysokiej jakości urządzenie ciśnieniowe o mocy 1455W, zdolne do wytworzenia ciśnienia 15 Bar, co pozwala na przyrządzenie kawy o wyjątkowym smaku i aromacie. Wyposażony został w funkcję spieniania mleka, co umożliwia stworzenie kremowej pianki na kawie. Ponadto użytkownik ma możliwość regulacji mocy kawy oraz stopnia zmielenia kawy, co pozwala na dostosowanie napoju do indywidualnych preferencji. Ekspres Nivona CafeRomatica 759 wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swojej funkcjonalności i możliwości personalizacji, co sprawia, że jest to idealny wybór dla miłośników kawy o wysublimowanym guście.

Gdzie kupić Ekspres Nivona CafeRomatica 759

Według naszych danych Ekspres Nivona CafeRomatica 759 można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Nivona CafeRomatica 759 za kwotę 2655 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 265.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Nivona CafeRomatica 759 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 759, to w serwisie Ceneo znajdziesz 87 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Nivona CafeRomatica 759 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres PHILIPS 2200 EP2224/10 szary.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 759?

Najtaniej Ekspres Nivona CafeRomatica 759 można było kupić za 2519 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-06.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Nivona CafeRomatica 759 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Nivona CafeRomatica 759 wynosi 2655 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 759?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Nivona CafeRomatica 759 posiada 87 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Miele Silence CM 5310 BlackBerryRed.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.