Historia ceny i opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 756

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Nivona CafeRomatica 756 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1900.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2449.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 186.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Ekspres Nivona CafeRomatica 756

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Nivona CafeRomatica 756. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 756, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1900 (wykryta w dniu: 2024-01-04). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 2449. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Nivona CafeRomatica 756

Ekspres Nivona CafeRomatica 756 to ciśnieniowy ekspres o mocy 1455W, który wytwarza ciśnienie 15 Bar. Posiada funkcje automatyki jak płukanie, personalizacja ustawień, podgrzewanie filiżanek, programowanie oraz spienianie mleka. Umożliwia regulację ilości, mocy i stopnia zmielenia kawy, a także temperatury napoju. Jego wyjątkowy design w matowej czerni z chromowanym wykończeniem sprawia, że jest nie tylko piękny, ale i cichy. Dzięki technologii Aroma Balance System można wybierać spośród trzech profili smakowych, by wydobyć najlepsze z każdego ziarna. Dodatkowo, model NICR7'56 posiada zintegrowany interfejs Bluetooth, kolorowy ekran TFT i jeszcze cichsze mielenie ziaren. Funkcje takie jak OneTouch Spumatore, możliwość zapamiętywania indywidualnych przepisów na kawę oraz przygotowanie dwóch filiżanek jednocześnie, czynią go wyjątkowym na tle konkurencji.

Gdzie kupić Ekspres Nivona CafeRomatica 756

Według naszych danych Ekspres Nivona CafeRomatica 756 można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Nivona CafeRomatica 756 za kwotę 2449 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 244.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Nivona CafeRomatica 756 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 756, to w serwisie Ceneo znajdziesz 186 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Nivona CafeRomatica 756 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.61.B.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 756?

Najtaniej Ekspres Nivona CafeRomatica 756 można było kupić za 1900 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-04.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Nivona CafeRomatica 756 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Nivona CafeRomatica 756 wynosi 2449 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 756?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Nivona CafeRomatica 756 posiada 186 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Krups KP123B31 Nescafé Dolce Gusto Mini Szary.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.