Historia ceny i opinie o Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1214.1.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1349.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 2.02.2024.

Cena Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1214.1 (wykryta w dniu: 2023-11-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-02) wynosi 1349. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT

Według naszych danych Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT za kwotę 1349 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 134.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT Opinie

Sprawdź również historia ceny Ekspres Sage BES990.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT?

Najtaniej Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT można było kupić za 1214.1 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT wynosi 1349 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-02.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Lavazza Blue LB 910 COMPACT posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Sage BES920BSS.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.