Historia ceny i opinie o Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2229.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2284.91.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 24.01.2024.

Cena Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2229 (wykryta w dniu: 2023-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 2284.91. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU

Według naszych danych Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU za kwotę 2284.91 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 228.49 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Garmin Venu Sq 2 Music Brzoskwiniowy (100270011).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU?

Najtaniej Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU można było kupić za 2229 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU aktualnie?

Aktualna cena Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU wynosi 2284.91 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU?

Według serwisu Ceneo, Ekspres La Pavoni LPLENQ01EU posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Gaggia Classic Biały RI9480/13.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.