Historia ceny i opinie o Ekspres Krups ProAroma Plus KM321

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Krups ProAroma Plus KM321 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 149.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 228.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Ekspres Krups ProAroma Plus KM321

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Krups ProAroma Plus KM321. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Krups ProAroma Plus KM321, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 149 (wykryta w dniu: 2023-11-04). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 228. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres Krups ProAroma Plus KM321

Według naszych danych Ekspres Krups ProAroma Plus KM321 można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Krups ProAroma Plus KM321 za kwotę 228 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Krups ProAroma Plus KM321 Opinie

Sprawdź również historia ceny Ekspres Bugatti Individual Leather kremowy (15-DIVABPC).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Krups ProAroma Plus KM321?

Najtaniej Ekspres Krups ProAroma Plus KM321 można było kupić za 149 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-04.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Krups ProAroma Plus KM321 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Krups ProAroma Plus KM321 wynosi 228 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Krups ProAroma Plus KM321?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Krups ProAroma Plus KM321 posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Melitta 100801 bk.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.