Historia ceny i opinie o Ekspres Krups Latt'Espress EA8298

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Krups Latt'Espress EA8298 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1530.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 70.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Ekspres Krups Latt'Espress EA8298

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Krups Latt'Espress EA8298. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Krups Latt'Espress EA8298, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1499 (wykryta w dniu: 2023-07-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 1530. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Krups Latt'Espress EA8298

Ekspres Krups Latt'Espress EA8298 to niezawodne i kompaktowe urządzenie ciśnieniowe o mocy 1450W, wytwarzające ciśnienie 15 Bar. Posiada funkcję spieniania mleka, regulację mocy kawy, stopnia zmielenia kawy oraz temperatury wody. W 2017 roku otrzymał nagrodę LAUR KONSUMENTA w kategorii ekspresów do kawy. Wyposażony w system Thermoblock, filtrację wody Claris Aqua oraz funkcje czyszczenia systemu mlecznego i automatycznego odkamieniania, gwarantuje idealną temperaturę i smak każdej zaparzonej kawy. Obsługa jest łatwa dzięki wyświetlaczowi z polskim menu, a elegancka, czarna obudowa świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu. Ekspres jest idealny dla miłośników kawy mlecznej, którzy cenią sobie jakość i wygodę.

Gdzie kupić Ekspres Krups Latt'Espress EA8298

Według naszych danych Ekspres Krups Latt'Espress EA8298 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Krups Latt'Espress EA8298 za kwotę 1530 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 153.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Krups Latt'Espress EA8298 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Krups Latt'Espress EA8298, to w serwisie Ceneo znajdziesz 70 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Krups Latt'Espress EA8298 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Sage BES980BSS.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Krups Latt'Espress EA8298?

Najtaniej Ekspres Krups Latt'Espress EA8298 można było kupić za 1499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-21.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Krups Latt'Espress EA8298 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Krups Latt'Espress EA8298 wynosi 1530 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Krups Latt'Espress EA8298?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Krups Latt'Espress EA8298 posiada 70 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Nivona CafeRomatica 820.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.