Historia ceny i opinie o Ekspres Krups Intuition Experience EA877D

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Krups Intuition Experience EA877D był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3249.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3249.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Ekspres Krups Intuition Experience EA877D

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Krups Intuition Experience EA877D. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Krups Intuition Experience EA877D, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3249 (wykryta w dniu: 2024-01-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-18) wynosi 3249. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres Krups Intuition Experience EA877D

Według naszych danych Ekspres Krups Intuition Experience EA877D można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Krups Intuition Experience EA877D za kwotę 3249 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 324.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Krups Intuition Experience EA877D Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Krups Intuition Experience EA877D, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Krups Intuition Experience EA877D w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz Srebrny Kalorik 750W SM 1090.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Krups Intuition Experience EA877D?

Najtaniej Ekspres Krups Intuition Experience EA877D można było kupić za 3249 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Krups Intuition Experience EA877D aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Krups Intuition Experience EA877D wynosi 3249 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Krups Intuition Experience EA877D?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Krups Intuition Experience EA877D posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Krups Intuition Preference EA872A10.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.