Historia ceny i opinie o Ekspres KRUPS Evidence EA8901

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres KRUPS Evidence EA8901 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1769.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2279.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 129.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Ekspres KRUPS Evidence EA8901

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres KRUPS Evidence EA8901. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres KRUPS Evidence EA8901, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1769 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 2279. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres KRUPS Evidence EA8901

Ekspres KRUPS Evidence EA8901 to ciśnieniowy ekspres o mocy 1450W wyposażony w liczne funkcje, takie jak automatyczne czyszczenie, odkamienianie, płukanie, wyłączanie oraz oszczędzanie energii. Posiada także opcję spieniania mleka i regulację mocy kawy. Możliwa jest również regulacja stopnia zmielenia kawy. Urządzenie pozwala na przygotowanie dwóch kaw mlecznych za jednym dotknięciem, dzięki funkcji podwójnego cappuccino lub caffe latte. Ekspres charakteryzuje się intensywnym smakiem i aromatem kawy, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii i hydraulicznego systemu. Obsługa ekspresu jest intuicyjna dzięki dotykowemu wyświetlaczowi OLED. Urządzenie ma nowoczesny wygląd z białym wykończeniem, które pasuje do każdego wnętrza. Ekspres oferuje 15 programów automatycznych, w tym 7 przepisów na espresso i czarną kawę, 5 przepisów z mlekiem i 3 ustawienia temperatury do herbaty. Dodatkowo, funkcje DARK i EXTRA SHOT pozwalają na dostosowanie smaku kawy do preferencji użytkownika. Ekspres jest również łatwy w czyszczeniu dzięki prostemu systemowi spieniającemu.

Gdzie kupić Ekspres KRUPS Evidence EA8901

Według naszych danych Ekspres KRUPS Evidence EA8901 można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres KRUPS Evidence EA8901 za kwotę 2279 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 227.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres KRUPS Evidence EA8901 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres KRUPS Evidence EA8901, to w serwisie Ceneo znajdziesz 129 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres KRUPS Evidence EA8901 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres De'Longhi Dinamica ECAM 350.55.SB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres KRUPS Evidence EA8901?

Najtaniej Ekspres KRUPS Evidence EA8901 można było kupić za 1769 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres KRUPS Evidence EA8901 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres KRUPS Evidence EA8901 wynosi 2279 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres KRUPS Evidence EA8901?

Według serwisu Ceneo, Ekspres KRUPS Evidence EA8901 posiada 129 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Nivona CafeRomatica 799.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.