Historia ceny i opinie o Ekspres Krups EA819N Arabica Latte

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Krups EA819N Arabica Latte był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1700.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2099.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.1 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Ekspres Krups EA819N Arabica Latte

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Krups EA819N Arabica Latte. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Krups EA819N Arabica Latte, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1700 (wykryta w dniu: 2023-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 2099. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres Krups EA819N Arabica Latte

Według naszych danych Ekspres Krups EA819N Arabica Latte można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Krups EA819N Arabica Latte za kwotę 2099 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 209.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Krups EA819N Arabica Latte Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Krups EA819N Arabica Latte, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.1 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Krups EA819N Arabica Latte w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Bosch TKA6A041.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Krups EA819N Arabica Latte?

Najtaniej Ekspres Krups EA819N Arabica Latte można było kupić za 1700 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Krups EA819N Arabica Latte aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Krups EA819N Arabica Latte wynosi 2099 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Krups EA819N Arabica Latte?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Krups EA819N Arabica Latte posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.1/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Siemens EQ.6 plus s400 TE654319RW.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.